Volvo XC40 Recharge Pure Electric

Seznamte se s naším kompaktním elektrickým SUV, které je díky modernizaci designových prvků a integrovaným aplikacím Google nyní výraznější a všestrannější než kdykoli dříve.

Od 1 218 500 Kč

Akční nabídka   

500 km

Dojezd v elektrickém režimu
(Až)

4,9 s

Zrychlení
(0–100 km/h)

27 min

Odhadovaná doba rychlého nabíjení stejnosměrným proudem
(10–80 %)

408 k

Výkon

Hodnoty jsou předběžné a vycházejí z odhadů a výpočtů provedených společností Volvo Cars pro model Volvo XC40 Recharge Twin. Jejich přesnost nelze zaručit. Skutečný dojezd a spotřeba energie v reálných podmínkách se liší v závislosti na stylu jízdy a dalších vnějších faktorech. Doby nabíjení závisí mimo jiné na teplotě okolí, aktuální teplotě akumulátoru, výbavě pro nabíjení, stavu akumulátoru a stavu vozidla. V současnosti probíhá finální homologace vozu.

Audiosystém Harman Kardon Premium

Tento exkluzivní audiosystém dostupný na přání přináší jedinečný prostorový zvuk, který budete doslova cítit všude kolem sebe. Bez ohledu na Vámi preferovaný žánr Vás hudba zcela pohltí a budete si užívat každý tón.

Pomocná ruka

Naše pokročilé technologie na podporu řidiče Vám zpříjemní řízení. Oceníte je například při popojíždění v dopravních kolonách, přičemž Vás dokonce mohou upozornit na to, že se vozidla před Vámi rozjíždějí.

Světlomety s Pixel technologií

Světlomety s Pixel technologií v charakteristickém provedení Thorova kladiva přispívají k optimálnímu rozhledu, aniž by oslňovaly ostatní účastníky silničního provozu.

Přední zavazadlový prostor

Tento praktický zavazadlový prostor je rozdělen na dvě části. Nahoru lze uložit například nabíjecí kabely či lahve s kapalinou do ostřikovače, dolní část je vyhrazena pro uložení soupravy na opravy defektů.

Příjemný zážitek z elektrické jízdy umocní intuitivní technologie a integrované funkce Google.

Interiér vozu Volvo XC40 Recharge Pure Electric

Nejlepší navigace ve své třídě

Díky plně integrovaným Google Maps a handsfree hlasovému ovládání prostřednictvím Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google) máte k dispozici dopravní informace v reálném čase a automatické změny trasy, takže vždy bez problémů dorazíte do cíle.

Pomoc při hledání nabíjecích stanic

Hledání nabíjecích stanic Vám ve voze Volvo výrazně usnadní aplikace Google Maps. Oceníte ji především na delších cestách, protože Vám umožní perfektně si naplánovat trasu a užít si pohodlnější cestování bez stresu.

Vždy aktuální

Volvo XC40 Recharge může přijímat automatické aktualizace prostřednictvím vzdáleného přístupu (OTA). Váš vůz tak bude stále aktuální a pokaždé zas o něco lepší.

Operativní leasing nebo nákup za hotové

Včetně služeb nabídky Volvo Care

Začněte s objednávkou   

Výhody nabídky Volvo Care

Objevte výhody, které má nabídka Volvo Care pro čistě elektrické Volvo XC40 Recharge.

Náklady na údržbu hradíme my

Po dobu 3 let nebo do ujetí 100 000 km, v závislosti na tom, co nastane dříve, uhradíme náklady na servisní údržbu vozu, a to včetně výměny vyjmenovaných opotřebovaných dílů. (1)

Tříletá záruka

K Vašemu bezstarostnému cestování přispěje i vědomí, že je Vaše Volvo kryto naší tříletou zárukou. (2)

Asistenční služby

Po dobu 3 let Vám budou v případě potřeby poskytovány asistenční služby zahrnující zejména opravu vozidla na místě, odtah do autorizovaného servisu, zajištění náhradní dopravy nebo ubytování. (3)

U operativního leasingu je plné pojistné krytí zahrnuto v ceně pronájmu. V případě koupě vozu není pojištění automobilu součástí standardní nabídky Volvo Care, ale u svého místního autorizovaného prodejce Volvo si jej můžete na přání sjednat také. (4)

Měsíční splátka nabídky operativního leasingu je fixní a je uvedena vč. DPH pro spotřebitele a bez DPH pro firmy. Měsíční splátka je kalkulována pro období 36 měsíců s nájezdem 10 000 Km za rok. Nabídka není závazným návrhem na uzavření smlouvy dle ustanovení § 1732 občanský zákoník. Pro individuální kalkulace se vždy obracejte na autorizovaného prodejce Volvo, který zohlední i vaše potřeby týkající se například doby nájmu (od 24 do 60 měsíců) nebo celkového nájezdu (až do 200 000 km). Vyobrazená verze Volvo XC40 Recharge uvedená v nabídce je ilustrativní. Platnost této nabídky je omezena do vyprodání vozů modelového roku MY24. Společnost Volvo Car Czech Republic s.r.o. si po dobu trvání nabídky vyhrazuje právo na její změnu.

(1) Služby servisu a údržby platí po dobu 3 let od data dodání nebo do ujetí 100 000 km (v závislosti na tom, co nastane dříve). Služby servisu a údržby pokrývají pravidelnou servisní údržbu každých 24 měsíců nebo po ujetí 30 000 km (v závislosti na tom, co nastane dříve) a zahrnují výměnu následujících dílů podléhajících opotřebení: brzdové destičky a kotouče (pokud je to nutné), a lišty stěračů (1x ročně). Služby servisu a údržby nezahrnují výměnu opotřebitelných dílů, které nejsou výše výslovně uvedeny.

(2) V rámci nabídky Volvo Care je tovární záruka platná po dobu 3 let nebo do ujetí 100 000 km včetně (v závislosti na tom, co nastane dříve). Záruka na vysokonapěťovou baterii 8 let / 160 000 km

(3) Asistenční služby Volvo Asistent poskytuje společnost AWP Solutions ČR a SR s.r.o., se sídlem Jankovcova 1596/14b, 170 00 Praha 7, IČO: 25622871 přímo nebo prostřednictvím svých smluvních partnerů. Detailní podmínky asistenční služby Volvo Asistent jsou uvedeny ve Všeobecných podmínkách pro poskytování asistenčních služeb Volvo Asistent. V rámci nabídky Volvo Care Vám asistenční služby budou poskytovány po dobu 3 let od data dodání vozidla.

(4) Toto na přání dostupné pojištění vozu není zahrnuto v ceně modelu XC40 Recharge. Volvo XC40 Recharge je možné zakoupit i bez tohoto příplatkového pojištění. Na přání dostupné pojištění vozu lze zakoupit pouze u místního autorizovaného prodejce vozů Volvo, přičemž může zahrnovat povinné pojištění odpovědnosti, komplexní pojištění, pojištění řidiče a právní ochranu. Váš místní autorizovaný prodejce vozů Volvo, který je současně oprávněn sjednávat pojištění, Vás může nejlépe informovat o podrobných podmínkách zmíněného příplatkového pojištění.

Integrované aplikace Google

Digitální služby

Náš balíček digitálních služeb Vás pohodlně propojí s Vaším vozem Volvo i s Vaším digitálním životem, takže zůstanete ve spojení i na cestách. Užijte si až 4 roky* s chytrými službami Google a Volvo, které zahrnují:

  • Hlasové ovládání Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google), navigaci Google Maps a obchod Google Play
  • Volvo Cars aplikace se službami poskytovanými na základě vzdáleného přístupu
  • A veškerá potřebná data

* Čistě elektrické Volvo XC40 Recharge dodáváme včetně balíčku digitálních služeb předplacených až na 4 roky. Po uplynutí této doby vstoupí v platnost nové podmínky.

Zjistit více   

Fotografie a vizualizace jsou pouze ilustrativní. Uvedené prvky nemusí být součástí standardní výbavy nebo nemusí být dostupné pro všechny stylové varianty a motorizace.

Google, Google Play a Google Maps jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru