Volvo Selekt

Nejchytřejší způsob zakoupení ojetého vozu Volvo

Dopřejte si nejvyšší standard kvality i bezpečnosti a pořiďte si prověřený ojetý vůz Volvo z nabídky Volvo Selekt. Do programu Volvo Selekt vybíráme jen prověřené automobily, abychom Vám vždy mohli garantovat stoprocentní spokojenost.

Nabídka vozů   

Přednosti ojetých vozů Volvo Selekt

Brožura (PDF)   
Přednosti vozů Volvo Selekt - Volvo V90

Záruka až 3 roky a asistenční služba

S námi získáte minimálně 12 měsíců záruky bez omezení počtu najetých kilometrů a službu Volvo Asistent. Navíc můžete využít také prodlouženou záruku na 2. až 3. rok vlastnictví vozu (platí pro vozidla do 5 let stáří). Pro vozy staré 5-7 let můžete pořídit další rok záruky. Výše uvedené prodloužení záruky je možné zakoupit pouze ihned při nákupu vozu.

Záruka spokojenosti

Naše vozy jsou vždy mladší 7 let a mají najeto méně než 150 000 km. Pokud nebudete zcela spokojení, můžete zakoupený vůz po dobu 30 dnů nebo do ujetí 1 500 km vyměnit za jiný model ve stejné nebo vyšší hodnotě.

Důkladná kontrola a aktualizace

U každého vozu provedou vyškolení mechanici Volvo více než 150 dílčích kontrol a aktualizují jeho software na nejnovější verzi.

Prodloužená záruka na ojeté vozy Volvo

Prodloužená záruka

Za kvalitou a spolehlivostí Volvo Selekt si stojíme.

Proto si můžete při koupi vozu prodloužit standardní 12měsíční záruku Volvo Selekt až o další 2 roky dle stáří vozu (platí pro vůz do 5 let stáří od první registrace). Pro vozy od 5 do 7 let stáří můžete záruku prodloužit o další rok.

Můžete pak jezdit až 1 095 dní úplně v klidu.

Ceník (PDF)   
Servisní smlouva pro ojeté vozy Volvo

Servisní smlouva pro ojeté vozy

Vlastnit Volvo by měla být radost, i když je staršího data výroby. Proto přicházíme se servisní smlouvou pro zánovní a ojeté vozy. Výrazně vám usnadní péči o automobil, který si tak zachová kvalitu a spolehlivost mnohem déle.

Zjistit více   
Vozy Volvo XC90, XC60 a XC40

Kompletní nabídka skladových a ojetých vozů Volvo

Prohlédněte si nabídku vozů, které jsou k dispozici ihned u našich autorizovaných prodejců Volvo Car. Jedná se o nové, skladové, referenční, demo a ojeté vozy za výhodné ceny.

Nabídka vozů   
Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru