Servisní smlouva pro nové vozy

Pravidelné servisní prohlídky prováděné autorizovaným partnerem Volvo Car nejenže udrží Váš vůz v bezproblémovém provozním stavu, ale současně zajistí, že si Vaše Volvo uchová co nejvyšší možnou hodnotu.

Servisní úkony Ceník (PDF)   
Servisní smlouva Volvo Standard

Servisní smlouva Volvo Standard

Vztahuje se na 3 až 5 servisních prohlídek v intervalu 12 měsíců, nebo 30 000 km v závislosti na tom, co nastane dříve, výměnu stěračů a doplnění provozních kapalin. O provedení servisní prohlídky se postarají továrně školení technici používající servisní technologie Volvo a jen ty oleje a náhradní díly, které schválila automobilka Volvo.

Nároky plynoucí ze smlouvy lze uplatnit ve všech autorizovaných servisech v České republice.

Smlouva Vás ochrání před případným nárůstem cen. Smlouva je navíc plně přenosná na dalšího majitele, čímž zvýší prodejní/výkupní cenu Vašeho vozu Volvo.

Servisní smlouva Volvo Premium

Servisní smlouva Volvo Premium

Jestliže si sjednáte Servisní smlouvu Volvo Premium, získáte kromě prvních 3 až 5 pravidelných servisních prohlídek také smlouvu na díly, které podléhají opotřebení, což znamená, že Vám tyto součástky v případě potřeby zdarma vyměníme.

Smlouva se vztahuje na níže uvedené díly podléhající opotřebení: brzdové destičky, brzdové kotouče, startovací akumulátor, žárovky (kromě LED a XENON výbojek).

Příslušné díly mohou být měněny v rámci pravidelných servisních prohlídek nebo jednou v intervalu mezi pravidelnými servisními prohlídkami.

Další výhody servisních smluv

Další výhody servisních smluv

Kromě technicky zaměřených údržbových servisních prací Vám nabízíme také několik dalších výhod, ze kterých budete mít prospěch pokaždé, když přivezete svůj vůz do autorizovaného servisu Volvo.

  • preventivní prohlídka
  • aktualizace softwaru
  • náhradní doprava
  • mytí vozu
  • motorový olej

Zjistit více

Více informací

Obchodní podmínky (PDF)   

Servisní smlouva Volvo Standard se vztahuje na první tři až prvních pět plánovaných servisních prohlídek vozidla, výměnu stěračů a doplnění vybraných provozních kapalin.

V rámci Servisní smlouvy Volvo Standard jsou zahrnuty všechny položky příslušných plánovaných servisních prohlídek v souladu s doporučeními společnosti Volvo Cars. To se vztahuje na všechny Volvem předepsané servisní úkony prováděné v rámci stanovených servisních intervalů. Sem patří například výměna zapalovacích svíček, vzduchového filtru nebo sady rozvodů motoru.

Mimo to smlouva zahrnuje práci, použitý materiál, jako jsou například oleje a kapaliny, aktualizaci softwaru a potřebné náhradní díly spadající do programu originálního servisu Volvo.

Její součástí je také kontrola hladin a příp. doplnění provozních kapalin (ostřikovače, chladicí a brzdová kapaliny) v rámci servisní prohlídky.

Smlouva se naopak nevztahuje na doplnění olejů a kapalin v intervalu mezi pravidelnými servisními prohlídkami a materiál nebo kapaliny, které nejsou dle doporučení automobilky Volvo součástí originálního servisu Volvo.

Platnost smlouvy se vztahuje na vozidlo, což znamená, že bude mít v případě prodeje vozidla nový majitel dle konkrétní smlouvy nárok na provedení zbývajícího počtu plánovaných servisních prohlídek. Právo na provedení plánovaných servisních prohlídek lze uplatnit u jakéhokoliv autorizovaného partnera Volvo Car v České republice.

Podrobnější informace o servisním obsahu a podmínkách smlouvy Vám rádi poskytneme.

Servisní smlouva Volvo Premium se vztahuje na první tři až prvních pět plánovaných servisních prohlídek vozidla, doplnění vybraných kapalin a na níže uvedené díly podléhající opotřebení.

V rámci Servisní smlouvy Volvo Premium jsou zahrnuty všechny položky příslušných plánovaných servisních prohlídek v souladu s doporučeními společnosti Volvo Cars. To se vztahuje na opotřebování součástek, funkčnost, bezpečnostní kontroly a další úkony prováděné v rámci stanovených servisních intervalů. Sem patří například výměna zapalovacích svíček, vzduchového filtru nebo sady rozvodů motoru.

Mimo to smlouva Volvo Premium zahrnuje práci, použitý materiál, jako jsou například oleje a kapaliny, aktualizaci softwaru a náhradní díly spadající do programu originálního servisu Volvo.

Její součástí je také kontrola hladin a příp. doplnění provozních kapalin (ostřikovače, chladicí a brzdová kapaliny) v rámci servisní prohlídky nebo jednou v období mezi servisními prohlídkami.

Smlouva Volvo Premium navíc obsahuje výměnu níže uvedených dílů podléhajících běžnému opotřebení:

  • stěrače*
  • brzdové destičky*
  • brzdové kotouče*
  • startovací akumulátor*
  • žárovky (kromě LED a XENON výbojek)

*) Výměna bude provedena po posouzení opotřebení autorizovaným servisem Volvo. Položky podléhající opotřebení budou vyměněny v rámci pravidelné servisní prohlídky a nebo při jedné návštěvě autorizovaného servisu Volvo v každém období mezi servisními prohlídkami.

Platnost smlouvy se vztahuje na vozidlo, což znamená, že bude mít v případě prodeje vozidla nový majitel dle konkrétní smlouvy nárok na provedení zbývajícího počtu plánovaných servisních prohlídek. Právo na provedení plánovaných servisních prohlídek lze uplatnit u jakéhokoliv autorizovaného partnera Volvo Car v České republice.

Podrobnější informace o servisním obsahu a podmínkách smlouvy Vám rádi poskytneme.

Další informace

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Kontakt   
Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru