Dětské bezpečnostní sedačky

Ochrana nejmenších cestujících

Katalog příslušenství s cenami    Brožura (PDF)   
Kojenecká bezpečnostní sedačka

Kojenecká bezpečnostní sedačka

40–73 cm nebo do věku 10 měsíců

Naši pohodlnou kojeneckou bezpečnostní sedačku určenou pro novorozence a děti do stáří 10 měsíců (respektive o výšce 40–73 cm), která je určena k instalaci proti směru jízdy, lze kombinovat se základnou ISOFIX. Sedačka má hluboké provedení a vysoké boční polstrování s opěrkou hlavy. Čalounění, které je vyrobeno z komfortního a prodyšného materiálu s 80% podílem vlny, lze prát v pračce. Sedačka je dále vybavena držadlem pro přenášení, které lze nastavit do různých poloh.

Snadno přístupná dětská bezpečnostní sedačka

Snadno přístupná dětská bezpečnostní sedačka orientovaná proti směru jízdy

40–105 cm, novorozenci – 4 roky

Naše bezpečnostní sedačka orientovaná proti směru jízdy vybavená systémem ISOFIX a funkcí otáčení usnadňuje usazování a vyjímání dítěte, díky čemuž je ideálním řešením pro cestování většiny dětí do věku čtyř let. Po zajištění dítěte sedačku jednoduše otočíte, až zacvakne do správné polohy. Čalounění, které je vyrobeno z komfortního a prodyšného materiálu s 80% podílem vlny, lze prát v pračce.

Dětská bezpečnostní sedačka orientovaná proti směru jízdy

Dětská bezpečnostní sedačka orientovaná proti směru jízdy

9–25 kg, 9 měsíců – 6 let

Naše pohodlná bezpečnostní sedačka orientovaná proti směru jízdy pro děti od 9 měsíců do 6 let (9–25 kg) se upevňuje pomocí bezpečnostního pásu vozu a úchytů na podlaze. Čalounění, které je vyrobeno z komfortního a prodyšného materiálu s 80% podílem vlny, lze prát v pračce. Sedačka nabízí dostatek místa na nohy a je vybavena funkcí sklápění.

 

Dětská sedačka

Dětská sedačka

15–36 kg, 4–10 let

Naše dětská sedačka s polstrovanou opěrkou hlavy, vysokým bočním polstrováním a ochranou ramen je ideální volbou pro většinu dětí ve věku od 4 do 10 let (15–36 kg). Systém ISOFIT usnadňuje instalaci a čalounění z pohodlného a prodyšného materiálu s 80% podílem vlny lze prát v pračce.

 

Podsedák s opěrkou zad

Podsedák s opěrkou zad

15–36 kg, 4–10 let

Podsedák s opěrkou zad pro děti od 4 do 10 let (15–36 kg) je pohodlným a bezpečným řešením, které se přizpůsobí růstu dítěte. Má pět nastavení výšky a umožňuje seřízení s ohledem na pohodlí dítěte během jízdy. Čalounění, které je vyrobeno z komfortního a prodyšného materiálu s 80% podílem vlny, lze prát v pračce.

Další informace

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Kontakt   
Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru